KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144241
nr 1614 4241
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad TB -53, stol. Olja på duk, 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 40x36 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:11:24
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.200 kr